Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtení z ruky..

3. 6. 2009

Pravá nebo levá ?

V případě že jste pravák vaše levá ruka múže prozradit mnohé.Rodinné vlivy,které na vás púsobili nebo púsobí.Vaše levá ruka také informuje s jakými předpoklady jste do života vstoupili.

Pokud jste pravák jsou vaše ruce něco jako kronika vašeho života.Múžete vyčíst vše z vaší minulosti.Pozná se také jak jsi vážíte života nebo jak s ním nakládáte.

Dělení tvaru rukou

ZÁKLADNÍ TVAR-bývá zavalitá a poměrnì silná,má čtvercovitou dlan´,na první pohled jsou hrubé

ČTVERCOVITÝ TVAR- je stejně široká tak stejně dlouhá,prsty jsou velmi rovné,

PSYCHICKÝ TVAR- má ostré konečky prstů ,s velmi jemnou dlaní

KONICKÝ TVAR-většinou mívají ženy,dlan´ i prsty se mírně zužují a pokožka je velmi jemná

FILOZOFICKÝ TVAR-pomìrnì dlouhá s kostnatými prsty,jedná se o ruku myslitele

KOPISTOVITÝ TVAR-zakulacené konečky prstů,s větším palcem

SMÍŠENÝ TVAR-je kombinace všech předcházejících tipù rukou.

Základní tvary rukou

Země

Ruka je do čtvercovitého tvaru s krátkými prsty,dlan´ má jenom několik linií,které jsou však velmi hruboké.Lidé s tímto tipem rukou mívají silnou vůli a jsou spolehlivý,mají rádi rutinu a jsou spolehlivý.

Vzduch

Ruka je do čtvercovitého tvaru s dlouhými prsty.Lidé s touto dlaní jsou velmi inteligentní a výborně s okolím komunikují,poměrnìě jsou zvídaví.

Ohen´

Ruka má tvar obdélníka s krátkými prsty.Lidé s tímto tipem rokou jsou velmi energičtí,neúnavní a ambiciozní,inteligentní a nìkdy až hluční.

Voda

Ruka je do obdélníkovitého tvaru s dlouhými prsty, má velmi mnoho jemných linií.Tito lidé bývají velmi kreativní,citlivý a vnímavý ke svému okolí.


Nadále se eště musí určit tvar nehtů,prstů kolik člověk má na dlani pahorků,kolik má zo´n,kolik linií života,srdce,hlavy,osudu.Je toho poměrně dost co musíte poznat nebo rozlišit.Myslela jsem si ,že to je velmi jednoduché někomu vyvěštit´ něco z dlaní.Jak se ukázalo je to opravdu tajemné umění a čově musí mít na to velmi dobrý šestý smysl a cit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hra Horse Life2

(Týna, 30. 3. 2010 17:54)

ahojky...někde na nějakým blogu jsi psala, že máš hru Horse Life 2..přepálila by jsi mi ji za jinou hru?.prosím napiš na mail. martinkasimko@seznam.cz
děkuju

Píčovina

(Píčovina, 27. 10. 2009 13:35)

Píčovina